Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diamantové holky

8. 7. 2008

Jo tak ty jsem nečetla... Napište mi prosím jak se vám líbily stojí 180kč a má 232 stran

Další průřez skutečným životem – navrch drsným a uvnitř vášnivě vřelým – pro „náctileté“ čtenářky od oblíbené britské autorky Jacqueline Wilsonové.


„Jste moje milovaný Diamantový holky,“ řekla máma. „Moje malý drahocenný klenoty…“ Dixie, Rochelle, Jude a Martine – to jsou Diamantové holky. Možná vám to zní jako název nějaké kapely, ale jsou to sestry a jejich životy mají daleko k hvězdné slávě. Přestěhovaly se do zchátralého domu v jedné špinavé čtvrti a nebydlely tu ještě ani pět minut, a Rochelle už zase flirtuje, Jude se hádá a Martine se uráží a utíká z domova. Přestože je Dixie nejmladší, strašně by chtěla dát dům do pořádku, než se vrátí máma z porodnice s malým! Dají se Diamantové holky včas dohromady, aby přivítaly prvního Diamantového kluka?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jéé

(Veronika pinkavová , 24. 9. 2010 19:22)

Nejlepší spisovatelka je JAQUELINE WILSONE a s kámoškou plánujeme že si sesbíráme všechy její knižky dostanu se dru konec světa výborný žůžo.

Super knížka

(dixie, 9. 7. 2009 13:25)

Jo diamantové holky četla jsem to a včrera dočetla trvalo mi to dva dny přečíst a bylo to super, proto jsem hledala tuto stránku abych se o nich dozvěděla nějaké zajímavosti a také něco o autorce.vřele doporučuji

Diamantové holky

(táli, 15. 2. 2009 10:58)

nečetla jsem ale určo přečtu :))